Запах сигарет, як позбутися?

Цікаві факти

Звичайно найкращим способом позбутися запаху сигарет – це кинути палити, але якщо ви читаєте цю статтю, то скоріш за все цей спосіб ви не розглядаєте. Пропонуємо розкрити досить цікаву тему про те, як можна зменшити запах після куріння на руках, волоссі і в навколишньому приміщенні. Запах, що залишається після куріння, досить стійкий і не всім приємний, навіть самим курцям. Повнолітній курець, який завершив процес куріння, може протягом півгодини ще утримувати запах на одязі або руках.

Виробники сигарет знаючи про те, що споживачі відчувають дискомфорт від запаху сигарет, винайшли спеціальну техгнологію під назвою “Less smell”. Дана технологія дозволяє зменшити запах цигарок на одязі, руках або волоссі. “Less smell” технологія використовується в сигаретах сім’ї Parliament, компактному форматі сигарет L&M, Marlboro Touch та Marlboro Fine Touch. Ця технологія не дозволяє повністю прибрати запах цигарок, а лише мінімізує його.

У квартирі чи будинку

запах сигарет у квартирі чи будинку

Споживачі сигарет часто можуть зіткнутися з тим, що запах після куріння досить проблематично вивести з приміщення. У більшості випадків курець вибирає куріння на балконі, оскільки він досить добре провітрюється.

Почнемо з порад, які допоможуть мінімізувати інтенсивність запаху, якщо ви таки вирішили покурити в будинку чи в квартирі:

 1. Куріння біля включеної витяжки допоможе зменшити інтенсивність запаху, оскільки більша частина проходитиме через неї. Тут може бути певний дискомфорт у сусідів, якщо у них не стоїть зворотній клапан на витяжці, тоді весь ваш сигаретний дим проникатиме до них у квартиру.
 2. Очищувач повітря з HEPA фільтром досить добре вбирає запах сигарет. Даний пристрій не тільки чудово очищає повітря від бактерій, але й досить добре допомагає позбавлятися запахів у будинку чи квартирі.
 3. Відкрити вікна у різних кімнатах, для створення повітряного потоку, який допоможе виштовхувати запах із кімнати.

Способи як позбутися запаху, який досить стійко в’ївся в приміщення:

 1. Відкрити всі вікна, щоб запах міг виходити з приміщення.
 2. Використовувати арома свічки або дифузори з маслами, які допоможуть перекрити запах цигарок.
 3. Особливу увагу слід приділити підлозі, оскільки все осідає саме внизу. Тому підлогу потрібно мити регулярно, якщо ви постійно палите вдома. Вікна можна промити спеціальними хімічними засобами.
 4. У разі пожовтіння стін або стелі, можна використовувати відбілювач, якщо він не допоможе, то залишається лише варіант із фарбуванням.
 5. У квартирі курця, потрібне постійне вологе прибирання, та протирання предметів, які не закриті у шафі, оскільки запах осідає на всіх предметах. Найбільше вбиратимуть запах дерев’яні поверхні та книги.

У машині

запах сигарет в машині

Автомобіль досить сильно поглинає запах сигарет і з нього він досить проблематично виводиться. Тому більшість автолюбителів не курять в автомобілі, але якщо ви все ж таки зважилися, то поради нижче допоможуть мінімізувати запах куріння в машині.

З основних дій, що краще робити при курінні в автомобілі:

 1. Курити з відчиненими вікнами.
 2. Не залишати в машині бички від сигарет чи попіл на довгий час. Найкраще відразу викидати залишки сигарети перед тим, як припаркувати автомобіль на нічний час.
 3. Якщо запах досить сильний – допоможе повне очищення автомобіля. Потрібно відмити всі тканинні елементи, пластик та дефлектор повітря в салоні. Особливу увагу важливо приділяти стелі автомобіля, оскільки він тканинний і здебільшого жовтіє при частому курінні в автомобілі.
 4. Можна розмістити ароматизований дифузор, який перекриватиме запах куріння.

На одязі

Часто можна зрозуміти чи курець людина за запахом одягу. Наприклад, ви прийшли в гості і віддали куртки, щоб їх повісив ваш знайомий, він відразу зможе зрозуміти, що ви курець. Найнадійнішим способом є звичайно регулярне прання одягу в якому ви курите. Додайте в пральний порошок харчову соду, що найкраще поглинає запахи. Якщо вам потрібно освіжити одяг і трохи перекрити запах, можна використовувати вологі серветки, і протерти області одягу, які найбільше стикаються з димом під час куріння. Використання досить стійких парфумів може перекрити запах на час, але найкращим способом звичайно буде залишити одяг у приміщенні, що провітрюється.

На руках

запах сигарет на руках

Для того щоб позбутися запаху куріння на руках, можна курити в рукавичках, але влітку це не найкращий спосіб. Під час пандемії люди використовували антисепткики, що є найдієвішим способом, щоб позбутися запаху куріння на руках. Використання антисептика також допомагає позбутися бактерій або мікробів. Також хорошим і дієвим способом буде, після процесу куріння, мити руки з милом. Якщо у Вас немає можливості мити руки після кожного процесу куріння, можна носити вологі серветки і ретельно протирати руки.

На волоссі

Ця проблема досить часто виникає у жіночої аудиторії. Після процесу куріння досить довго залишається запах сигарет на волоссі. Якщо Ви знаходитесь поза домом, то найкращим способом буде обприскати волосся вашими улюбленими духами або одеколоном. Хорошим способом позбавлення запаху сигарет на волоссі звичайно ж буде душ, з досить стійким шампунем . Шампуні на цитрусовій основі найбільш ефективні щоб позбутися будь-яких запахів з волосся, і надають найбільшу свіжість вашому волоссю.

У ротовій порожнині

ліквідувати запах сигарет у ротовій порожнечі

Досить часто, перед зустріччю зі знайомими, хочеться мати свіже дихання, а не запах цигарок із ротової порожнини. Для цього звичайно, найефективнішим способом буде чищення зубів після кожного куріння. Потрібна досить ретельна чистка з використанням зубної пасти, і тоді буде прибрано не тільки запах, а й осад смол та нікотину з рота після куріння. Звичайно ми не завжди можемо дозволити собі знайти місце для того, щоб чистити зуби після кожного процесу куріння, та й носити із собою зубну щітку чи пасту приноситиме певний дискомфорт. Можна придбати жувальну гумку насичених і сильних смаків (м’ята, цитрус, вишня), вона допоможе позбавитися запаху сигарет з рота. Льодяники – відмінний спосіб, щоб перекрити запах цигарок, вони мають набагато довший ефект, оскільки смак розкривається протягом всього використання.

Cig-Poshta

Інтернет магазин продажу сигарет онлайн з безкоштовною доставкою у відділення Нової Пошти або Укрпошти. Великий асортимент сигарет можна продивитися у каталозі і зробити замовлення у два кліки. Сервіс може запропонувати безкоштовну кур’єрську доставку в Києві до самого дому. Замовлення оброблюються протягом дня і доставляються у більш ніж 13 000 відділень по всій країні. Замовляючі цигарки у нас, Ви завжди будете впевнені, що Ваш блок сигарет від офіційного виробника по найкращим цінам. Якщо у вас виникнуть додаткові питання по продукту або сервісу наш колцентр та чат-бот завжди зможе Вам допомгти. Чекаємо на Ваші замовлення.