Запах сигарет, як позбутися?

Цікаві факти

Звичайно найкращим способом позбутися запаху сигарет – це кинути палити, але якщо ви читаєте цю статтю, то скоріш за все цей спосіб ви не розглядаєте. Пропонуємо розкрити досить цікаву тему про те, як можна зменшити запах після куріння на руках, волоссі і в навколишньому приміщенні. Запах, що залишається після куріння, досить стійкий і не всім приємний, навіть самим курцям. Повнолітній курець, який завершив процес куріння, може протягом півгодини ще утримувати запах на одязі або руках.

Виробники сигарет знаючи про те, що споживачі відчувають дискомфорт від запаху сигарет, винайшли спеціальну техгнологію під назвою “Less smell”. Дана технологія дозволяє зменшити запах цигарок на одязі, руках або волоссі. “Less smell” технологія використовується в сигаретах сім’ї Parliament, компактному форматі сигарет L&M, Marlboro Touch та Marlboro Fine Touch. Ця технологія не дозволяє повністю прибрати запах цигарок, а лише мінімізує його.

У квартирі чи будинку

запах сигарет у квартирі чи будинку

Споживачі сигарет часто можуть зіткнутися з тим, що запах після куріння досить проблематично вивести з приміщення. У більшості випадків курець вибирає куріння на балконі, оскільки він досить добре провітрюється.

Почнемо з порад, які допоможуть мінімізувати інтенсивність запаху, якщо ви таки вирішили покурити в будинку чи в квартирі:

  1. Куріння біля включеної витяжки допоможе зменшити інтенсивність запаху, оскільки більша частина проходитиме через неї. Тут може бути певний дискомфорт у сусідів, якщо у них не стоїть зворотній клапан на витяжці, тоді весь ваш сигаретний дим проникатиме до них у квартиру.
  2. Очищувач повітря з HEPA фільтром досить добре вбирає запах сигарет. Даний пристрій не тільки чудово очищає повітря від бактерій, але й досить добре допомагає позбавлятися запахів у будинку чи квартирі.
  3. Відкрити вікна у різних кімнатах, для створення повітряного потоку, який допоможе виштовхувати запах із кімнати.

Способи як позбутися запаху, який досить стійко в’ївся в приміщення:

  1. Відкрити всі вікна, щоб запах міг виходити з приміщення.
  2. Використовувати арома свічки або дифузори з маслами, які допоможуть перекрити запах цигарок.
  3. Особливу увагу слід приділити підлозі, оскільки все осідає саме внизу. Тому підлогу потрібно мити регулярно, якщо ви постійно палите вдома. Вікна можна промити спеціальними хімічними засобами.
  4. У разі пожовтіння стін або стелі, можна використовувати відбілювач, якщо він не допоможе, то залишається лише варіант