Найбільш незвичні сигарети у світі

Історія сигарет Характеристики сигарет Цікаві факти

Споживачі, які часто купують сигарети, вже давно звикли до стандартних форматів, знають свої бренди і можуть швидко знайти очима звичний бренд серед різноманітності асортименту. Але яке буде ваше здивування, коли ви дізнаєтеся, що окрім звичних нам цигарок є й такі, що точно вразять вас своєю унікальністю. У цій статті ми зібрали найнезвичайніші сигарети, які існують у світі. Читайте до кінця, адже нам є чим вас здивувати!

Ретро-сигарети

Любителі стилю «ретро» точно не пройдуть повз сигарет Джорджа Кареліса «George Karelias and Sons». Це справжній символ доби, головною особливістю якого є преміальний тютюн грецького походження. Крім смакових якостей досвідчені курці також оцінять візуальну естетику цих сигарет у портсигарі, який відтворено за всіма канонами 30-х років. Придбати таку пачку справжні цінителі епохи ретро можуть за ціною 40 доларів.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/32/GKS_SuperiorVirginia.jpg/330px-GKS_SuperiorVirginia.jpg

 

Цигарки із гвоздикою (кретек)

Кретек – це назва цигарок, до складу яких входить гвоздика. Сама назва «кретек» походить від характерного тріску гвоздики при горінні. Історична батьківщина таких сигарет – Індонезія і спочатку вони були популярнішими серед найбідніших верств населення. Вже з часом кретек набирав популярності і серед вищих верств суспільства. У таких сигарет дуже специфічний аромат і смак завдяки присутності спецій, також вони міцніші, ніж звичні сигарети. Як правило, такі сигарети виготовляють без фільтру.

https://www.google.com.ua/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fcommons.wikimedia.org%2Fwiki%2FFile%3AKretek_Sampoerna.jpg&psig=AOvVaw0U2invfEkWmM6vkf1Ql8Jb&ust=1674594064567000&source=images&cd=vfe&ved=0CBAQjRxqFwoTCJCY2pTL3vwCFQAAAAAdAAAAABAE

 

Декілька різних смакових капсул в одній пачці

Сигарети з капсулами – одні з найпопулярніших на ринку, тому ними складно здивувати. Найчастіше ми зустрічаємо пропозиції з одним смаком або двома, але також існують сигарети з 5-ма різними капсулами в одній пачці. Таким чином споживач може спробувати відразу 5 капсул з різними смаками, купивши тільки одну пачку. До речі, такий продукт у свій час навіть був присутнім на ринку України у бренді Bond Street.

Цигарки ручної роботи

10 000 примірників – саме стільки пачок бренду Treasurer виробила всесвітньо відома марка Chancellor Tabacco. Кожна сигарета цієї серії зроблена вручну вмілими руками майстрів і має голографічну позначку компанії. Знаменитий тютюн Вірджія, який використовується в цих сигаретах, здивує покупців пряним смаком із легкими фруктовими нотками.

https://www.chancellor-tobacco.com/product/cigarettes/cigarettes_luxury.html

 

Найдорожчий продукт за всю тютюнову історію

Чи могли б ви собі колись уявити пачку цигарок, інкрустовану діамантами, рубінами та золотом? Саме так виглядає найдорожча пачка за всю історію від бренду Lucky Strike. Вона була зроблена в єдиному екземлярі і представлена як музейний експонат, тому може порадувати поціновувач лише як музейний експонат.

Ви завжди можете придбати сигарети у нас на сайті з безкоштовною доставкою Cig-Poshta.