Найбільш незвичні сигарети у світі

Історія сигарет Характеристики сигарет Цікаві факти

Споживачі, які часто купують сигарети, вже давно звикли до стандартних форматів, знають свої бренди і можуть швидко знайти очима звичний бренд серед різноманітності асортименту. Але яке буде ваше здивування, коли ви дізнаєтеся, що окрім звичних нам цигарок є й такі, що точно вразять вас своєю унікальністю. У цій статті ми зібрали найнезвичайніші сигарети, які існують у світі. Читайте до кінця, адже нам є чим вас здивувати!

Ретро-сигарети

Любителі стилю «ретро» точно не пройдуть повз сигарет Джорджа Кареліса «George Karelias and Sons». Це справжній символ доби, головною особливістю якого є преміальний тютюн грецького походження. Крім смакових якостей досвідчені курці також оцінять візуальну естетику цих сигарет у портсигарі, який відтворено за всіма канонами 30-х років. Придбати таку пачку справжні цінителі епохи ретро можуть за ціною 40 доларів.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/32/GKS_SuperiorVirginia.jpg/330px-GKS_SuperiorVirginia.jpg

 

Цигарки із гвоздикою (кретек)

Кретек – це назва цигарок, до складу яких входить гвоздика. Сама назва «кретек» походить від характерного тріску гвоздики при горінні. Історична батьківщина таких сигарет – Індонезія і спочатку вони були популярнішими серед найбідніших верств населення.