10 сервісів, щоб купити сигарети з доставкою додому

Доставка

Всі ми давно вже звикли замовляти одяг, продукти, ліки та багато інших товарів прямо додому з доставкою. Зібрали в одній статті 10 найпопулярніших цікавих сервісів, що доставляють сигарети, стіки та інші тютюнові вироби. 

1. Cig-poshta.in.ua 

Перш за все, зрозуміло, розповімо про власний сервіс. Cig-poshta – це спеціалізований інтернет-магазин, де можна купити сигарети з доставкою по Новій Пошті. В асортименті є найпопулярніші бренди компанії  Philip Morris: Parliament, Marlboro, L&M, Bond, Philip Morris за не завищеними ринковими цінами.

  • Покриття: вся Україна, будь-яке місто, де працюють відділення Нової Пошти.
  • Вартість доставки: безкоштовно.
  • Термін доставки: 2-5 діб, в залежності від того, як швидко Нова Пошта може доставити посилку в те чи інше відділення.
  • Мінімальне замовлення: 1 блок сигарет 

Замовити сигарети з безкоштовною доставкою cig-poshta.

2. Glovo

Популярний іспанський сервіс Глово може доставляти сигарети з будь-яких закладів та магазинів, які підключені до програми. Також, Glovo доставляє сигарети та стіки з власних магазинів (так званих dark stores) за допомогою супер швидкої доставки Glovo Express, яка зараз доступна у чотирьох містах України — в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі.

  • Покриття: Glovo відновили роботу у наступних 26-ти містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Тернопіль, Івано-Франківськ, Кропивницький, Трускавець, Кривий Ріг, Чорноморськ, Хмельницький, Кременчук, Ужгород, Дрогобич, Черкаси, Луцьк , Чернівці, Полтава, Рівне, Кам’янець-Подільський, Біла Церква, Калуш, Мукачево та Самбір.
  • Вартість доставки: від 30 грн. (залежить від відстані – чим меншу відстань долають кур’єри, тим нижча вартість доставки).
  • Термін доставки: дуже швидко, від півгодини до 2 годин.
  • Мінімальне замовлення: мінімальної суми для замовлення як такої немає, але якщо замовлення буде менше 235 грн, доведеться доплатити за доставку додаткові 20 грн.

Завантижити мобільний додаток Glovo.  

3. Zakaz.ua

Zakaz.ua — це платформа доставки продуктів та непродовольчих товарів із супермаркетів. Сигарети, стіки та інші тютюнові вироби, які представлені в супермаркетах, теж доставляють. Заказ юа працює з багатьма великими мережами супермаркетів і дозволяє замовити будь-який товар з їх асортименту з доставкою додому. Серед партнерів Zakaz.ua — Ашан, Метро, Новус, Варус та Еко Маркет.

  • Покриття: зараз сервіс працює в 10-ти містах з 15 (в яких працював раніше) – у Києві, Одесі, Львові