Chesterfileld Original 30 XL 9 / Честерфилд 30 XL 9 ориджинал красный
Chesterfield 30 XL Original
10 в наличии
Код: 1702657573
Категория:

Блок сигарет Chesterfield Original 30 XL

880  / блок

880 
- +
110 ₴ за
пачку
110 ₴ за пачку
Доставляем Новой
Почтой бесплатно
Доставляем Новой
Почтой бесплатно
18+Работаем с совершеннолетними
курильщиками Украины

Описание

Цигарки Chesterfield Original 30 XL (Честерфілд Ориджинал 30 XL 9)

Chesterfield Original (Честерфілд Ориджинал) – цигарки “Кінг Сайз” формату. Помаранчевий колір на пачці обохначає насиченість смаку при курінні. Відмінний дизайн забезпечує преміальну цінність бренду: кожна пачка з 30 сигарет виготовлена за високими стандартами та з повагою до деталей. На кожному сигаретному фільтрі нанесено логотип бренду. Данина традиціям віддана завдяки пробковому кольору фільтра, який популярний у всьому світі.

Історія марки Chesterfield

Марка Chesterfield була заснована в 1896 в штаті Міссурі, США, і до 1920 вона займала третє місце з продажу на ринку США. Тоді більшість сигарет було звичайного розміру, довжиною 70 мм. Однак саме компанія Chesterfield розробила розмір king size завдовжки 84 мм. В даний час цей розмір є найпопулярнішим і використовується більшістю сигаретних брендів. Компанія Philip Morris. International купила марку Chesterfield та почала експортувати її, щоб зробити міжнародним брендом. В Україні перша цигарка “Честерфілд” була представлена в 1998 році і позиціонувалась як бренд з високою якістю за ціною, вищою за середню. У 2008-2010 роках бренд “Честерфілд” досяг піку своєї популярності та залишився на вершині портфеля компанії. У 2019 році бренд робить невелику паузу та повертається з ще більш яскравою пропозицією. У 2023 році бренд повертається з тими ж сигаретами преміум-класу, новим дизайном та новими цінами. Асортимент включає три продукти у різних форматах – стандартному та компактному. Є також капсули з ягідним смаком, найпопулярніші в Україні. Вся продукція відповідає високим стандартам якості та розроблена з урахуванням різноманітних уподобань споживачів – це справді “універсальна” продукція.

В Україні сигарети марки Chesterfield представлені у трьох видах:

Ассортимент сигарет Chesterfield | Честерфилд

  • Стандартний формат “Кінг Сайз” Chesterfield Original 9 мг, Chesterfield Blue 6 мг, Chesterfield Original 30 XL 9 мг, Chesterfield Blue 30 XL 6 мг
  • Компактні сигарети у капсулах – Chesterfield Mix 5мг.
  • Компактний формат с повітрянним фільтром: Chesterfield Compact Blue 6мг, Chesterfield Compact Silver 4мг.

Хто виготовляє цигарки Chesterfield Original 30 XL?

Компанія Philip Morris є власником бренду та виробником сигарет “Chesterfield”. Компанія розпочала свою історію в Україні у 1994 році. Вона відкрила фабрику в Харківській області, яку зараз тимчасово закрито через небезпечні чинники в регіоні. Виробник знайшов способи перенести виробництво інші фабрики там. Тепер курці бачать пачки з трохи другим дизайном, але якість тютюну залишається незмінною.

Де придбати сигарети Chesterfield Original 30 XL?

Cig-Poshta є інтернет-магазином тютюнових виробів та пропонує безкоштовну доставку. Завдяки зручним фільтрам курці можуть знайти ті сигарети, які вони шукали. Доставка сигарет здійснюється через поштові служби Укрпошти та Нової пошти. Доставка сигарет абсолютно безкоштовна, ви платите лише за товар.

Де можна замовити Chesterfield Original 30 XL (Честерфілд Оріджинал 30 XL) онлайн?

Цигарки Chesterfield Original – Честерфілд Оріджинал можна замовити в одному із 13 000 відділень по всій Україні; у відділеннях Укрпошти та Нової Пошти доставка здійснюється безкоштовно. Міста доставки: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Житомир, Луцьк, Лівни, Шацьк та багато інших територій України.

Які зміни відбулися на тютюновому ринку?

Заборона капсул

Закон, який передбачає заборону сигарет із ароматизованими  капсулами набув чинності 11 липня 2023 року. З цього моменту капсульні та ароматизовані сигарети заборонено виготовляти та імпортувати, проте до 11 липня 2024 року дозволений продаж сигарет, які були введені в обіг раніше.

Заборонено вказувати вміст смол та нікотину на пачках

Пачки, вироблені або ввезені після 11 липня 2023 року не будуть  містити інформацію щодо вмісту смол та нікотину відповідно до нової редакції ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Зміна акцизної марки

Згідно постанови № 618 від 19 червня 2023 року, з 1 вересня 2023 року в Україні були запроваджені марки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби нового зразка. Пачки з акцизними марками попереднього дизайну також дозволені до продажу допоки не закінчаться запаси у торгових точках.

Написать отзыв