Все про сигаретний бренд Chesterfield, історія, відгуки.

Бренди

Chesterfield – бренд який з’вився у 1896 році у Сполучених Штатах Америки, Міссурі. У 1920 році бренд на ринку Америки посяг 3 місце з продажів. На той момент майже всі сигарети були формату “Regular Size” з довжиною сигарети 70 мм.
Саме бренд Chesterfield був засновником формату “King Size” з довжиною сигарети 84 мм. Наразі цей формат є найбільш популярним та присутній у більшості сигаретних брендів. Компанія Філіп Морріс Інтернешнл купила бренд Chesterfield і почала експортувати продукт, для становлення бренду – міжнародним. Наразі сигарети Chesterfield присутні в більшості країн світу, вони можуть мати різні дизайни, проте стандарти якості завжди на висоті.

Chesterfield в Україні

В Україні перші сигарети Chesterfield з’явились у 1998 році, і позиціонувався як бренд з високою якістю та ціною вище середнього. У 2008-2010 роках бренд Chesterfield був на піку популярності та займав перше місце у портфелі компанії. Бренд міг здивувати інноваційними підходами до формату пачки або технологічним наповенням сигарет. Приведем приклад декількох таких продуктів: Chesterfield Slider – слім формат сигарет, який мав унікальну пачку, в якій сигарети піднімались разом з верхньою частиною пачки; Chesterfield Crown – компактний формат сигарет, який мав технологію Ash Control, попел затримувався на сигареті і не розсипався.  Chesterfield King Size – мав насичений смак тютюну у звичайному форматі пачки. Як видно Chesterfield мав пропозиції для кожного курця. У 2019 році бренд взяв паузу для того, щоб повернутись з ще більш яскравими пропозиціями.

Повернення бренду Chesterfield у 2023 році

2023 рік бренд повертається у 3х смакових варіаціях  – для кожного свій!
Кожен продукт лінійки відповідає високим стандартам якості та розроблений з врахуванням різних смакових вподобань споживачів: глибокого та насиченого, ароматного та м’якого, свіжого та фруктового.

Chesterfield

Стандартний формат «Кінг Сайз»: Chesterfield Original 10 мг, Chesterfield Blue 6 мг

Компактний формат: з капсулою «Кінг Сайз Слім»: Chesterfield Mix 5 мг.

Компактний формат з повітряним фільтром “Кінг Сайз Слім” : Chesterfield Compact Blue 6 мг , Chesterfield Compact Silver 4 мг..

Дизайн пачки Chesterfield

Порівняно з версією 2018 року дизайн пачки кардинально змінився. Пачки мають округлу форму та “ретродизайном”. На передньому плані виконаний напис Chesterfield у готичному стилі. Оформлення пачки – світле з помаранчевим або синім низом залежно від міцності сигарет. У нижній частині відображені атрибути старовини, як характерних елементів сигаретних пачок початку 20 століття. На задній частині пачці, розміщенно інформацію про види тютюну які використовуються у продукті.

Де виробляється Chesterfield?

Філіп Морріс є власником бренду Chesterfield (Честерфілд). Компанія має фабрику у Харківскій області, проте наразі вона тимчасово закрита, і виробник почав виробництво сигарет на інших фабриках. Наразі сигарети Chesterfield Mix виготовляються в Казахстані, а сигарети Chesterfield Blue та Original в Україні.

 

Де можна придбати Chesterfield?

Сигарети мають широку дистрибуцію, проте ви завжди зможете замовити сигарети додому через інтрнет магазин Cig-Poshta. На сайті можна бачити завжди актуальну ціну та ассортимент на сигарети.