Все про сигаретний бренд Bond Street: відгуки, історія, опис.

Бренди Історія сигарет

Друже, доброго дня! Сьогодні ми розкажемо про один з найпопулярніших брендів в Україні – Bond Street. Як з’явилась назва цих сигарет? Де продається Бонд Стріт? Який сьогодні наявний асортимент сигарет на ринку? Все це і трошки більше саме тут 👇

Історія бренду Бонд Стріт

Bond Street — всесвітньо відомий сигаретний бренд, що виробляється однією з міжнародних тютюнових компаній Philip Morris International.

Мало хто знає, але раніше цей бренд називався Old Bond Street, а його історія починається в далекому 1902 році. У той час засновник сучасної компанії Філіп Морріс вирішив відкрити тютюновий бутік на вулиці Олд Бонд Стріт у Лондоні. Бутік почав користуватись неабиякою популярністю в тому числі і через місцезнаходження магазину. Саме тому невдовзі було вирішено представити споживачам новий бренд сигарет із усім вже знайомою назвою – Old Bond Street.

Old Bond Street

Вулиця Old Bond Street в Лондоні сьогодні

У цей час один із шанувальників продукції Філіп Морріс, король Бельгії Альберт, вирішив подарувати бутіку титул Королівської тютюнової лавки. Так, магазин почав користуватись все більшою популярністю серед повнолітніх курців, поповнювати асортимент та представляти на ринку нову тютюнову продукцію.

У середині 1990-х років в магазині відбувся процес масштабного ребрендингу. Споживачі змінились, стали ще більш вибагливими, тож необхідно було проаналізувати їх потреби та смаки та запропонувати щось нове. Бренд Бонд Стріт не залишився осторонь і вже в 2006 році була випущена преміальна версія під назвою Bond Street Special. Назву самого бренду вирішили спростити, адже не дивлячись на назву вулиці Old Bond Street, покупці називали його просто – Bond Street. Тож, бренд дослухався до своїх споживачів.

Цікавий факт

Станом на 2016 рік бренд Бонд Стріт був п’ятим сигаретним міжнародним брендом в світі за величиною обсягів продажу.

Бренд Bond Street відомий у багатьох країнах на декількох материках земної кулі, зокрема: США, Аргентина, Швеція, Фінляндія, Нідерланди, Італія, Польща, Угорщина, Чехія, Молдова, Словаччина, Словенія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Естонія, Литва, Україна, Казахстан, Вірменія, Сьєрра-Леоне, Того, Ізраїль, Малайзія, Австралія та Нова Зеландія.

 

Асортимент Бонд Стріт в Україні

Сьогодні сигарети Бонд Стріт можна побачити майже в кожному магазині України. В його асортименті присутні різні формати, тарності, смаки. Аудиторії, що надає перевагу стандартному формату, Бонд Стріт пропонує сигарети Bond Street Blue (20 та 25 сигарет в пачці), а також Bond Street Red. Для тих, хто обирає сигарети в компактному форматі, є тютюнові смаки Bond Street Premium Blue та Bond Street Premium Silver, а також сигарети із найпопулярнішою капсулою свіжих лісових ягід – Bond Street Premium Mix.

Асортимент сигарет Bond Street

 

Цікавий факт

Бренд Bond Street завжди намагався бути ближче до споживачів та пропонувати новинки ринку. Одним із яскравих прикладів цього був запуск сигарет Bond Street 5 Mix. Їх головною особливістю є те, що всередині пачки споживач міг знайти 5 різних капсул. Хтось купував Bond Street 5 Mix, щоб обрати свою капсулу, а деяким просто подобався незвичайний формат.

5 капсул в сигареті

Діяльність бренду Bond Street

Мало хто знає, але декілька років тому Bond Street брав участь у соціальних проектах. Одним з таких було встановлення оновлених зупинок в столиці. Нові мінімалістичні зупинки, а також спеціальні сміттєві баки для зручності людей відразу звертали на себе увагу.

Адже сьогодні більшість брендів часто піклуються про власну репутацію, рекламу, тощо. Тож Bond Street був та залишається одним із тих брендів, що піклується безпосередньо про споживача.

 

Щоб дізнатись більше про кожен з продуктів Bond Street, можна завітати до Каталогу тут.